Hlad bývá převlečená žízeň...

Tak pojďme svlažit hrdla! Ať si dáte vyhlášenou Plzeň, hořký Radegast nebo ochutnáte pivo z malých pivovarů, nešáhnete vedle. Nebo nabídneme moravské víno, míchané nápoje a koktejly, domácí limonádu, točenou Kofolu a mnoho dalších.


...ale když se pije, přijdou chutě.

Nebojte, my jsme připraveni! Chutě spolehlivě zaženou vlastnoručně nakládaní utopenci nebo hermelíny, domácí brambůrky, cibulové kroužky a nesmí chybět ani tatarák. A pro ohnivé jazyky máme specialitu – smažené papričky jalapeño.


A chutě přerostou ve velký hlad...

A naše kuchyně uspokojí všechna bříška i břicha. Ať už sáhnete po klasickém řízku, žebírkách nebo svíčkové, nebo se vydáte za oceán chutí a zakousnete se do burgeru s farmářskými hranolky, na kručení v žaludku můžete zapomenout. A potěšíme i lehčí hladovou náladu s talířem italských těstovin nebo svěžího salátu.


... a plné břicho je třeba zapít.

Tož jednu na trávení! A do druhý nohy, ať cestou domů nekulháme! A máme pro každého něco, ať už volíte rumovou klasiku, tradiční ovocnou pálenku nebo slovenský poklad – Tatranský čaj.


A sladká tečka? Ta musí být.

A kafíčko samozřejmě k tomu. Doporučujeme naše domácí tiramisu, ale i s jiným dezertem spolehlivě zakončíte hostinu na příjemně sladké vlně.

Už máte chutě, ale chcete vědet víc?