Zveme vás na dýňové hody v Okruh Pubu

Pojďte si k nám od pondělí 28. žáří do neděle 4. října pochutnat na dýňových hodech! Protože sezónnost je pro nás klíčová a dýní se letos urodila skutečná hromada, tak dal náš kuchařským týmem hlavy a vařečky dohromady a zrodilo se následující menu.

 

Na co se můžete těšit? 

Začneme pěkně zvolna dýňovým krémem s nočkem zakysané smetany, křupavým slaninovým chipsem a krutony. Jako malá svačinka postačí, ale doporučujeme nezastavovat se u prvního chodu a pokračovat plynule dál.

Další na talíři přistane lahodné krémové dýňové rizoto s filírovanou panenkou v pepřové krustě, bohatě zasypané parmazánovými hoblinkami. Pravá podzimní Itálie – a přitom nemusíte opustit Brno!

Ovšem pokud budete mít chuť na skutečnou podzimní klasiku, připravte si další dírku v opasku, protože tohle bude maso. Rozpálili jsme totiž trouby a sporáky na maximum a jako druhý hlavní chod servírujeme křupavé, voňavé a lahodné konfitované kachní prso. Jak jinak než s vyladěným pyré z pečené dýně, vše dovedené k dokonalosti poctivým a silným demi glace.

A protože sladká tečka nesmí chybět ani na podzim, máme připraveny dýňové lívanečky s naším vlastním domácím džemem, čerstvým ovocem a zakysanou smetanou. Ke kávě jako dělané!

Rezervace? Pro sychr ano, ale klidně přijďte i na blind

Tak co, nalákali jsme vás? Doufáme, že ano! A protože očekáváme, že vůně našich dýňových pochoutek se bude linout celým Novým Lískovcem, vřele doporučujeme rezervovat si místo, ať vám ani jedna dobrota neunikne. Za pár kliknutí to můžete udělat zde.

A co bude příště? 

A jestli vám dýňové speciality nebudou stačit, nezoufejte. Do konce roku toho plánujeme ještě mnohem víc – bude pivní festival, připravujeme nový jídelní lístek, těšit se můžete i na tradiční svatomartinskou husu a chybět nebudou ani zvěřinové hody. Těšíme se na vás!

Dýňové hody v Okruh Pubu

od pondělí 28. září do neděle 4. října


Dýňový krém

s nočkem zakysané smetany, slaninovým chipsem a krutony

55 Kč

Krémové dýňové rizoto

s filírovanou panenkou v peřové krustě, parmazánové hoblinky

219 Kč

Konfitované kachní prso

s pyré z pečené dýně a demi glace

229 Kč

Dýňové lívanečky

s domácím džemem, ovocem a zakysanou smetanou

79 Kč