Jsme Okruh Pub v Novém Lískovci

Vítejte u nás v hospodě! Těšit se můžete na tradiční design, který ctí staletí české hospodské kultury, ale který se nebojí zapojit i moderní prvky.

Vysoké stropy, světlý prostor, dřevěný nábytek a k tomu kvalitní vzduchotechnika zaručují, že si čas strávený u nás náležitě užijete. Celkem je na place k dispozici 150 míst k sezení.

Stavíme na jednoduchosti, na kvalitě a na sobě samých

Naším cílem je nabídnout vám gurmánský zážitek v příjemném prostředí. Nechceme sklouznout k jídlům, která budou složitá, nebo vás zahltit údaji o použitých surovinách, ze kterých se vám bude točit hlava. Chceme vás pohostit a potěšit v sousedské atmosféře Nového Lískovce s jídly z lokálních surovin, kde ukážeme naše kuchařské umění v přípravě, nikoliv v použití umělých dochucovadel a dalších “triků”. A budeme se snažit na maximum, abyste odcházeli spokojení po všech stránkách.

Pár slov - provozovatelé 

Jsme manželé Adriana a Lukáš, kteří se v Okruh Pubu snaží vést poctivou, kvalitní, zkrátka normální restauraci, kam rád přijde a bude se vracet každý. Ať už vejdete do dveří jako přátelé, rodiny nebo obchodní partneři, vždy vás rádi uvidíme a jak se patří pohostíme.

Lesk a dobrá nálada na place

Začněme u nablýskaného výčepu, o který se starají zkušení výčepní. A to nejen o samotné čepování, ale i údržbu, čištění a sanitaci. K tomu dobrá nálada a pobostinnost. Vše s cílem nabídnout kvalitní zážitek, za kterým se budete pravidelně a s radostí vracet. 

Pečlivost a kvalita v kuchyni

Pod rukama zkušených kuchařů vznikají lahodné dobroty, u kterých si budete s chutí pošmakovat. Samozřejmostí je vysoká úroveň hygieny a čistoty, na které si zakládáme. Prostě jako bychom vařili sami pro sebe.

Kontakty

Přijímáme platební karty, eleketronické i papírové stravenky.

Rezervaci si můžete udělat tady

Adresa
Rybnická 60/75
634 00 Brno-Nový Lískovec

Kontakt

+420 547 212 983

info@okruhpub.cz

Otevírací doba

restaurace

pondělí až sobota 10:30 - 23:00 

neděle 10:30 - 22:00

kuchyně

pondělí až sobota 10:30 - 23:00 

neděle 10:30 - 22:00